Yüz Tipinize Uygun Olan Kaş Şeklini Tercih Edin!Yüz Tipinize Uygun Olan Kaş Şeklini Tercih Edin!

 


Yüz güzelliğinin temel unsurlarından olan kaşlar, yüze anlam katan en önemli öğelerden bir tanesidir. Verdiğiniz şekle göre sizlere bambaşka görünümler kazandırabilecek olan kaşlar, daha yumuşak ya da daha sert görünen bir yüz hattına sahip olabilmeniz konusunda direkt olarak etkilerde bulunabilir. Bu yüzden kaşlarınızı mutlaka yüz hatlarınıza uygun şekillerde almalı ve bu şekilde şekiller vermelisiniz.

Eğer kaşlarınızı gerçekten kendi yüz hatlarınıza uygun olarak alırsanız, gerçek yüz güzelliğini rahatlıkla yakalayabilirsiniz

Kare Yüz En ideal kaş şekli:

Zarif ve yuvarlak bir kavise sahip kaşlar kare yüzler için en ideal olanı. Bu yüz şeklinde hatlar zatengüçlü olduğu için ifadeyi yumuşatmak adına keskin açılardan kaçınmak gerekir.

Oval Yüz En ideal kaş şekli:

Kesinlikle, kuyruğu mümkün olduğunca uzun olanlar. Gözlerle aynı hizada bitmeyen ve dışarı doğru devam eden kuyruklu kaşlar oval yüzleri dengeler ve fazla uzun görünmesini engeller.

Kalp Yüz En ideal kaş şekli:

Mümkün olduğunca kısa ve kalın olanlar. Kaşlarınızın yüzünüzde bir denge unsuru gibi görev yapması gerekir. Fazla uzun olmamalılar çünkü bu çenenizi olduğundan çok daha dar gösterecektir.

Yuvarlak Yüz  En ideal kaş şekli:

Güçlü bir açısı olan, kavisli kaşlar. Kaşların kavisi ne kadar oyuksa yüz de o kadar şekilli, keskin hatlı görünebiliyor. Bu da demek oluyor ki; eğer yüzünüz yuvarlaksa kavislere ağrlık vermelisiniz.

Gelen Aramalar:

kas modelleri,kaş şekilleri
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Betül diyor ki:

    Size nasıl ulaşabilirim

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1928 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید