Uyurken sütyen kullanmak göğüs kanserine sebep oluyor!Uyurken sütyen kullanmak göğüs kanserine sebep oluyor!

Geceleri yatarken üşenip sütyeninizi çıkarmadan uyuyorsanız göğüs kanseri riskiyle karşı karşıya olabilirsiniz. Uzmanların yapmış olduğu araştırmalara göre sütyenle uyumak göğüs kanserine sebep oluyormuş…

 

 

Biz bayanların bayan  olduklarını simgeleyen en önemli unsur göğüslerimizdir,ayrıca bebeğimizin de gögüslerimizden beslendiğini unutmamak gerekir.Ama göğüs kanseri gibi bir hastalık göğüslerimizin tehlike altında olduğunu belirtiyor.Göğüs kanserinin ise başlıca nedeni aralıksız sütyen takmak.Günde en fazla 12 saat sütyen takmak gerekiyor.

Göğüs kanserinin en önemli nedenlerinden birinin aralıksız takılan sutyen olduğu belirtildi. New York’ta bulunan Ulusal Sağlık ve Uzun Yaşam Kaynağı Merkezi, 4 bin 700 kadın üzerinde yaptığı araştırmada, aralıksız sutyen takan kadınların, göğüs kanserinin en sık görüldüğü kesimi oluşturduğunu ortaya çıkardı.
kullanışlı sütyen modelleri3.jpg
Sutyen kullanmayanlarda oran düşük
Sutyen kullanmayan kadınlarda kanser oranının çok düşük olduğunu belirleyen uzmanlar, kadınları günde 12 saatten fazla sutyen takmamaları konusunda uyardı. Doktor Beverly Smith, düzenli masajın göğüslere kan akışını artıracağını, böylece sutyenlerin göğüs üzerindeki olumsuz etkisinin azalacağını söyledi.

Gelen Aramalar:

hadise makyaj
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1928 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید