Gün Boyu Güzel Kokmanın 6 Sırrı!

Gün Boyu Güzel Kokmanın 6 Sırrı!
Paylaş
 


Gün Boyu Güzel Kokmanın 6 Sırrı!

Kadın-erkek herkeste kokunun ne kadar önemli olduğunu belirtmemize gerek yoktur herhalde diye düşünüyoruz. Zira birinin sırf kokusuna aşık olup, birinden sırf kokusu yüzünden uzaklaşabilirsiniz. Bilinen en basit büyü bu olmalı! Etrafınızdakileri kokunuz la büyülemek ve öyle hatırlanmak isterseniz diye düşündük ve gün boyu güzel kokmanızı sağlayacak 6 yolu sizler için derledik..

Gün Boyu Güzel Kokmanın 6 Sırrı!

Gün Boyu Güzel Kokmanın 6 Sırrı!

Günlük Duş!

Herkesin sahip olduğu ayrı bir ten kokusu vardır. Ama güzel bir kokuya sahip olmak ve onu koruyabilmek iki ayrı mesele. Onu koruyabilmenin en güzel yoluysa her gün duş almak. Bunun sizi rahatlatacağından ve daha iyi hissetmenize de neden olacağını göreceksiniz!

Kirli Saçtan Sakının!

Kirli saçı şekillendirmek her ne kadar daha kolay olsa da koku bakımından pek iyi olduğunu söyleyemeyiz. Tamam, belki çok ağır ve kötü bir kokusu olması için yıkanmamayı biraz abartmanız gerekiyor olabilir ama emin olun temiz saçlarınızdaki şampuan kokusu apayrı bir mesele!  Güzel bir şampuanla yıkandığınızda saçlarınız kokunuzu gün boyu koruyacaktır! Tabii sigara içilen ortamlardan uzak durmanız kaydıyla…

Ağız Hijyeninin Kraliçesi Olun!

En rahatsız edici ve vücudunuz ne kadar güzel kokarsa koksun her şeyi berbat edebilecek güce sahip problemlerden biri de: Ağız kokusu! Bundan sakınmak için günde en az iki kere dişlerinizi fırçalamanız, gargara solüsyonu ve diş ipi kullanmanızı yanınızda da her daim naneli şeker ya da sakız taşımanızı öneririz!

Son Kat Parfüm!

Eğer  kokunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız, her şeyi parfümden beklememenizi öneririz. Öncesinde duş jelinizin, şampuanızın kokusunun sizden geçer not alması lazım. Sonrasın güzel kokolu vücut losyonunuzu ve vücut spreyinizi sıkabilirsiniz. Bunlardan sonra son kat olarak parfüm sıkmanızı öneririz. Böyle daha uzun süre güzel kokacağınıza emin olabilirsiniz!

Nabız Noktaları!

Parfümünüzün kalıcı olmasını istiyorsanız, onu uygulayacağınız yeri de bilmelisiniz. Bunun için en uygun yerler nabız noktalarıdır. Bunlar da; Bilek, dirseğinizin iç kısmı, boyun ve diz arkasında bulunur.

Kıyafetler!

Yıkanan kıyafetlerinizi dolabınıza ya da çekmecelerinize yerleştirmeden önce biraz parfüm uygulamanız onların da sizinle beraber güzel kokmasını sağlayacak ve giydiğinizde ne kadar kalıcı olduğunu hissedeceksiniz!

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1928 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید