Göz Altı Torbaları İçin Doğal Bakım..!

Göz Altı Torbaları İçin Doğal Bakım..!
Paylaş
 


Göz Altı Torbaları İçin Doğal Bakım..!

Daha güzel, zinde ve çekici görünmeniz için göz altı torbaları için doğal yöntemleri araştırdık! Evinizdeki malzemelerle göz altı torbalarından kurtulabilir, gözlerinizin güzelliğiyle beğeni toplayabilirsiniz.

Göz Altı Torbaları İçin Doğal Bakım..!

Göz Altı Torbaları İçin Doğal Bakım..!

Zeytinyağlı Çay

Göz altında oluşan şişkinliklerle başa çıkmak için demlenmiş çayı kullanmak, aslında çok eskiden beri bilinen etkili bir yöntemdir. Sabahları gözlerinizin şiş olduğunu hissediyorsanız, daha önce demlenmiş bir poşet çayı saf zeytinyağına batırın ve buzdolabında biraz soğutun. Daha sonra gözlerinizi kapatarak çayla masaj yapın.

Çileklerle Çözüm

Madem yaz ayındayız, o zaman yazın tüm güzelliklerinden faydalanalım. Göz altı torbalarınızı çileklerle tedavi edebilirsiniz. Nasıl mı? Çilekte bulunan  alfa hidroksi cildi yumuşatıyor ve gençleştiriyor. Çilekleri buzdolabında bekletin ve göz altı torbalarına koyarak masaj yapın. Ya da çilekleri ezebilirsiniz de.

Yumurta Akı

Yumurta aklarını sadece tatlı yapımıyla kullanmayın. 1 yumurta akını çırpın ve göz altlarınıza sürün. Yumurtanın içinde bulunan protein, göz altlarınızı besleyerek şişkiliklerin inmesine yardım eder.

Salatalık

Belki de bilinen en eski yöntemlerden biri olan salatalık, göz altı torbaları için doğal yöntemlerden biridir. Salatalığın anti-inflamatuar özellikleri şilikleri indirmek için birebirdir. Salatalığı rendeleyerek ya da keserek gözlerinize masaj yapabilirsiniz.

Soda

Buz kalıplarına soda doldurun ve yüzünüzü, göz altlarınızı soda ile temizleyin. Maden suyu ile cildinizi temizlemek, cildinize canlılık ve parlaklık katar. Göz altı torbaları için doğal yöntemler arasından en etkili olanlardan biridir.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1928 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید