Gelin Adayları için Doğal ve Modern Saç Modelleri 2012Düğün telaşı içinde iseniz ve sürekli yaptırmak istediğiniz gelin saçı modellerini düşünüyorsanız bu resimler size yardımcı olabilir.

Gelin adayları için doğal ve bir o kadar da güzel saç modellerine masaya yatırıp inceliyoruz. Her genç kızın hayalini kurduğu düğün gününde birkaç unsur vardır ki insanı rezil de eder vezir de.İlki gelinlik ki gelinlik seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bir önceki dosyada incelemiştik. İkincisi gelin başı diye tabir edilen mevzu, genellikle insanı rezil edesi saç modellerinde ısrar edip genç kızları hüsrana uğratan kuaförlerin intikamı niteliğindeki saç tasarımları.Düğün sezonu açılırken gelin adaylarının en özel anlarında en masum ve en doğal halleriyle davetlileri büyülemesi için nelere dikkat etmeleri gerektiği ve nasıl modeller seçmeleri gerektiğine dair birkaç püf noktası var ki asla göz ardı edilmemeli.

İlk olarak uzun zamandır kendinizi güvenle ellerine teslim ettiğiniz bir kuaför varsa onunla bir randevu ayarlayıp gelinliğinizin bir fotoğrafıyla birlikte görüşmeye gitmelisiniz. Eğer düzenli bir kuaförünüz yoksa çevrenizden güvendiğiniz kişilerin kuaförlerini araştırın. Tabii tüm işi de kuaförlere bırakmak olmaz. Her gelin adayının hayalinde aklında bir saç modeli vardır. Biraz da dergiler ve internet yoluyla araştırma yapıp hazırlıklı bir şekilde kuaförle görüşmeye gitmeliyiz.  Saç modellerini incelerken de o eski, şaşaalı ve gösterişli saçların rüküşlüğünden uzak modelleri mercek altına almak en doğrusu olur. Yeterince gösterişli ve şık bir elbise içinde olacağımız için masumluğumuza ve doğallığımıza dikkatleri çekmek için doğal saç modellerine yoğunlaşmalıyız.

Doğal ve bir o kadar da güzel saç modellerine göz atalım biraz:

Bahar gelini olacak genç kızlara canlı ve renkli çiçeklerle süslenmiş doğal bir saç modeli çok yakışacaktır. Hem masumluğunuz hem de güzelliğiniz göz önünde tutulacağından yıllar geçse de herkes sizin o gün ne kadar göz alıcı olduğunuzdan söz edecek. Açık alanda bir kır düğünü konsepti içinde ışıldayarak süzüleceksiniz.

Gelen Aramalar:

sade saç topuz modelleri,modern saç topuz modelleri,sade abiye modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1932 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید