Dudaklarınıza Doğal Pembelik Kazandırmanın YollarıDudaklarınıza Doğal Pembelik Kazandırmanın Yolları

Sert kimyasallar kullanmadan dudaklarınızın doğal pembe rengini korumak istiyorsanız aşağıdaki önerileri incelemenizde fayda var;

1. Soğuk Süt & Zerdeçal Tozu
Gerçekten koyu görünümlü dudaklarınız varsa onları biraz canlandırmak ve parlatmak için 1 kaşık soğuk sütün içine biraz zerdeçal ekleyerek dudağınıza uygulayın ve 5 dk bekleyip yıkayın. 1-2 hafta boyunca bu kürü uygulamaya devam edin, farklılığı gözlerinizle görün icon smile Dudaklarınıza Doğal Pembelik Kazandırmanın Yolları

2. Nemlendirin
Dudaklarınız her ne kadar esnek olasa da onların da nemlendirilmeye ihtiyacı var. Dudaklarınız pul pul dökülene kadar kuruduğunu farketmeyebilirsiniz. Birazcık vazelin ya da ucuz bir nemlendirici dudaklarınızın kurumasını engelleyeceği gibi doğal pembeliğinin de korunmasını sağlar.

3. Pancar Kökü Suyu
Yatmaya gitmeden hemen önce dudaklarınıza uygulayacağınız pancar kökü suyu, koyu dudaklarınızın üstesinden gelmek için güvenebileceğiniz bir yol. Pancar kökü doğal bir renklendiricidir.

4. Gül Taç Yaprakları
Güller sadece koklamak için değildir icon smile Dudaklarınıza Doğal Pembelik Kazandırmanın Yolları Gülün taç yapraklarına rengini veren pigmentler sizin de dudaklarınızı renklendirebilir ve sağlıklı görünmelerini sağlayabilir.

5. Yumuşak Kıllı Diş Fırçası
Bu adımı uygulamadan önce unutmayın ki dudaklarınız hassastır, kullanacağınız fırçanın yumuşak kıllı olmasına ve fazla bastırmamaya dikkat edin. Biraz su ile dudaklarınızı fırçalayarak dökülen/soyulan deriden kurtulup, daha parlak ve pembe bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ama tekrar uyarmalıyım çok abartmayın icon smile Dudaklarınıza Doğal Pembelik Kazandırmanın Yolları

6. Şeker Peelingi
Eğer diş fırçası kullanmak istemiyorsanız sorun değil, şeker peelingi de aynı işi görecektir. Toz şekerin içine biraz limon ekleyerek kıvam verin ve dudaklarınıza uygulayın. Ölü derilerin soyulmasına yardımcı olacaktır.

7. Badem Yağı
Eğer önceki yöntemlere sıcak bakmıyorsanız badem yağını da deneyebilirsiniz. Dudaklarınızı nemlendirerek, sürekli nemli tutacak ve doğal pembeliğini koruyacaktır.

8.Bal
Son olarak da kolay ama etkili bir yöntem; yatmadan önce uygulayabileceğiniz bal dudaklarınızı besler ve pembeliğini korur.

Gelen Aramalar:

tugba and venn
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1932 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید