Home / Bayan Giyim / Bacak Boyunu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri

Bacak Boyunu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri

Bacak boyunu uzun gösteren pantolon modelleri

Nasıl uzun görünülür

1: Koyu renkler her zaman zayıf ve uzun gösterir unutmayın. Bayanlar olarak siyahın asaletine ve zarifliğine güvendiğimiz için denim pantolonları seçerken de koyu renkleri tercih edersek olduğumuzdan daha uzun görünebiliriz.

 2: Paçalarınız bol olduğunda ayakkabınızı gizlemeniz mümkün. Bu sene bu tarz kombinler oldukça revaçta. Fakat bol paça bolluğunu iyi ayarlamanız  gerekiyor. Çok çok aşırı bir bolluk olur ise bu üzerinizde hiç hoş durmayabilir, kötü bir görüntü sergileyebilirsiniz.

3: Ütü izi bacaklarınız kalın ise sizin kurtarıcınız olacaktır. Çünkü ütü izi bacağınızın görüntüsünü ikiye böler ver bacaklarınızı olduğundan daha ince gösterir. İnce görünen bacaklarınız da sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

4: Bu tarz bol paça pantolonlara topuklu ayakkabılarla kombin yapmalısınız. Unutmamanız gereken bir püf noktası da giyindiğiniz topuklu ayakkabıların burun kısmının pantolondan gözükmemesine dikkat etmeniz.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız.

Gelen Aramalar:

vakko gelinlik,zuhair murad gelinlik 2013,BOYU UZUN GÖSTEREN GELİNLİK MODELLERİ,ince gösteren pantolon,uzun gösteren pantolon modelleri,uzun gösteren kombinler,pantolon boyu nasıl uzun gösterir,kalem pantolon fiyatları,BOYU UZUN GÖSTEREN ÜST GİYİM MODELLERİ,boyu uzun gosteren sac yigimlari

Hakkında admin

Sizin için seçtik

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu (1)

2015 Setrms İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2015 Setrms İlkbahar Yaz Koleksiyonu Setrms 2015 İlkbahar yaz koleksiyonunda yine birbirinden şık modelleri ile ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>