Adet Döneminde Oluşan Sivilceler İçin Cilt BakımıAdet Dönemi Oluşan Sivilce Ve Yağlanma İçin Tedavi Yöntemi Nelerdir Cildimize nasıl bakmalıyız bu konuyu sizler için araştırdım sevgili bayanlar.

Adet döneminde ciltte oluşan yağlanmalar sonucunda, lekeler ve sivilceler meydana gelebiliyor bayanlar. Oluşmaları ile birlikte yarattıkları fiziksel zorlanmalar ve kötü görünümlerden dolayı fazlasıyla can sıkabilen lekelenmeler ve sivilceleri, evlerinizde hazırlayacağınız doğal çözümler ile kolaylıkla tarihe karıştırabilirsiniz bayanlar. Adet dönemlerinizde bile parıldayan bir cildiniz olsun istiyorsanız bu önerileri mutlaka yakından takip etmelisiniz.

 

Adet döneminde ciltte oluşan sivilce ve akneler, birçok kadını özellikle bu dönemlerde aynaya bakmaktan soğutabiliyor. Stresin ve duygusallığın biz kadınlar için arttığı bu dönemlere, bir de yüzümüzdeki pürüzler eklenince bazen sokağa çıkmak dahi istemiyoruz. Ama bu yağlanmayı evde hazırlayacağınız basit bir karışımla ortadan kaldırmanız mümkün.

*Toz haline getirdiğiniz bir aspirini,

*1 çay kaşığı oksijenli suyu ve yine

*bir çay kaşığı kuru mayayı iyice karıştırın.

*Elde ettiğiniz karışımı sivilcelerinizin yoğun olduğu bölgeye sürerek 20 dakika boyunca bekleyin. Daha sonra ılık suyla yüzünüzü güzelce durulayın.

*Bunu regl olduğunuz dönemde toplam 2-3 kez uygulamanız, cildinizdeki değişimi farketmenizi ve özel günlerinizde bile ışıldayan bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.

Artık böyle zamanlarda eve tıkılıp kalmak yerine, çekiciliğinizin dorukta olduğu zamanları istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Gelen Aramalar:

beyaz abiye modelleri 2013
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Kategoriler
Son Yazılar

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Cappuccino ve Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri Gelinlik seçiminde beyaz renkten vazgeçemesek te Dünya’da yeni trend,

0 1932 23 Mart 2017
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید